NASZA OFERTA

 


 

 

 

 

 

 

Witamy,

Fajnie, że do nas trafiliście. Cieszymy się niezmiernie, że możecie zapoznać się z naszymi pracami.
Na początek kilka słów o nas:

Magda i Tomek - jesteśmy parą fotografów, od początku pracujemy razem.
Lubimy jazdę na rowerze, podróże - te dalekie ale też te całkiem bliskie tuż "za rogiem", uwielbiamy poznawać nowe smaki i obyczaje.
Uważamy, że mamy najwspanialszą pracę pod słońcem, za każdym razem widzimy emocje, uczucia i łzy szczęścia. Każde wesele jest dla nas nowym doświadczeniem. W naszej pracy najwięcej satysfakcji przynosi nam to, że możemy utrwalić na zawsze na zdjęciach te wszystkie momenty, które w tym dniu są dla Was wyjątkowe.
Lubimy naszą pracę i lubimy pracować ze sobą - bez tego nie wyobrażamy sobie zrobienia zdjęć, które Wy polubicie.
Na naszej stronie znajdziecie opinie Par dla których już wykonywaliśmy zdjęcia. Warto się z z nimi zapoznać, to najbardziej wiarygodna informacja. Każdą z nich czytamy uważnie, są dla nas cenną wskazówką i motywacją do nowych pomysłów.

Jeśli jeszcze nie macie ustalonego terminu wesele to proponujemy rozważenie zorganizowania wesela w tygodniu. Wielu usługodawców proponuje wtedy duże rabaty. Mamy przygotowaną specjalną ofertę na wesela organizowane od poniedziałku do piątku i od listopada do kwietnia.
Dzwońcie i piszcie!

Będąc na Waszym weselu zawsze posiadamy zapasowy aparat i kamerę.

 

 

 

 

 

 

 
W miesiącach od listopada do kwietnia na każde zlecenie foto+video udzielamy rabatu!

Na wesela realizowane w dniach poniedziałek - piątek udzielamy rabatu!

 

 

 

 

 

 

 

* Cennik na sezon 2023/2024

Jak często spotkaliście propozycję: "cenę dostosowujemy do możliwości klienta", "koszt usługi ustalamy indywidualnie na spotkaniu". My nie różnicujemy klientów. U nas wszystko jest jasne i oczywiste. Wybierając połączoną usługę film+foto proponujemy atrakcyjny rabat.


Filmy rejestrujemy lustrzankami DSLR i jasnymi kamerami w technologii full HD 1920x1080 oraz na życzenie w 4K 3840x2160.

 

Do rejestracji dźwięku stosujemy mikrofony o charakterystyce dookólnej lub kierunkowej dobieranej w zależności od rodzaju i miejsca nagrania. Dla uzyskania jeszcze lepszej jakości ścieżki muzycznej stosujemy zewnętrzne rejestratory cyfrowe nagrywające dźwięk źródłowy.

Na życzenie filmy przygotowujemy z dźwiękiem przestrzennym Dolby Digital 5.1.
 

 

UWAGA - WYPRZEDAŻ TERMINÓW

2024!

 

Promocja - z okazji zbliżającej się majówki -

tylko do 10 maja - obniżamy ceny!

 

 

wesele 1 - dniowe

filmowanie                                                 RABAT -500 zł       
fotografia                                                   RABAT -500 zł       
pakiet film + foto                                        RABAT -1000 zł     

 

filmowanie z powietrza (dron) + fotobudka  PROMOCJA!   

 


Zdjęcia rozpoczynamy zazwyczaj od domu PM, a kończymy ok. godz. 1.00. W cenie wliczona jest plenerowa sesja fotograficzna, najlepiej w dniu innym, niż dzień wesela.

Materiał finalny zawiera pendrive lub 3 komplety płyt DVD z filmem + 1 komplet Blu-ray oraz fotoksiążkę z wybranymi zdjęciami (wszystkie zdjęcia na płycie gotowe do wywołania).

 

 

Realizując zlecenie ZAWSZE posiadamy zapasową kamerę i aparat!

Nie zabezpieczamy płyt przed kopiowaniem!
Nie redukujemy rozdzielczości zdjęć!

 

UWAGA NOWOŚĆ!

 

Na życzenie naszych klientów wprowadziliśmy możliwość odtworzenia w całości gotowych filmów bezpośrednio z naszej strony. Dzięki temu Państwa bliscy i znajomi mogą obejrzeć Wasze wesele z dowolnego miejsca na świecie. Każda galeria chroniona jest unikalnym kodem, który przekazujemy tylko Parze Młodej. To Państwo decydujecie komu udostępnicie swoje filmy.

Filmy są dostępne przez 3 miesiące, prosimy o kontakt w celu ewentualnego przedłużenia czasu emisji.

 

Zapraszamy do STREFY KLIENTA!

 

Zadzwoń lub napisz

 

 +48 601546766

e-mal: adanti@interia.pl

wideofilmowanie czestochowa, fotografia slubna czestochowa, zdjecia slubne czestochowa, kamerzysta na wesele czestochowa, fotograf slubny czestochowa, film i foto czestochowa, videofilmowanie czestochowa, film ze slubu czestochowa, plener czestochowa,